FURNITURE / Chairs and Stools / Stool 12224385
nr 1222 4385
STOOL
1950s. Height: 58 cm, wear.
1950-tal. Höjd: 58 cm
Condition: slitage
600
SEK 350
Monday December 10 2018
at 18:20:59
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)